Kripto para borsası Binance’ten seyahat kartı

Kripto para borsası Binance’ten seyahat kartı

Aralık 15, 2020 tarafından 41.bitcoin
507
Kripto para borsası Binance, seyahat rezervasyon platformu TravelbyBit ile iş birliği içinde büyük seyahat internet sitelerinde kripto para ödemelerini kolaylaştırmak için kripto para destekli bir seyahat ödülleri kartı oluşturduğunu duyurdu.
unsplash_photo-1501194811830-ebb130b29b24

Açıklamada, bugünden itibaren kullanıcıların kart için https://travelbybit.com/card-launch/ adresinden ön başvuruda bulunabilecekleri bildirildi.

Açıklamaya göre kart, özel seyahat indirimleri ve fırsatları sunmaya ek olarak geleneksel bir ön ödemeli banka kartı olarak işlev görecek. Kullanıcılar, seyahat kartlarını TravelbyBit.com’un yanı sıra Booking.com, Expedia, Agoda ve Ctrip gibi popüler çevrim içi seyahat sitelerinde uçak ve otel rezervasyonları için kullanabilecekler ve kartlarına BTC, BUSD, BNB ve ONT ile yükleme yapabilecekler.

TravelbyBit CEO’su Caleb Yeoh, “Kripto para kabul eden birçok işletme yüksek primler talep ediyor ve bu da benimseme önünde önemli bir engel teşkil ediyor. TravelbyBit’te kripto paraları kullanılabilir hâle getirmek, erken benimseyenlere teşvikler sağlamak ve kripto para kabulünün büyüdüğünü görmek istiyoruz. Binance ile dünyanın dört bir yanındaki gezginlerin kripto para ile ödeme yapmalarını sağlamak için yakın iş birliği içinde olmaktan dolayı heyecanlıyız.” dedi.

Kartın 2020 yılının başlarında Güneydoğu Asya, Avustralya ve Avrupa’daki gezginlerle başlayarak piyasaya sürüleceği, ilerleyen dönemde kademeli olarak daha fazla ülkeye genişletileceği belirtildi.

Add a comment